İvana Sert: Timsah ve kanguru eti bile yedim!

Turizmci eşi Sezer Dermenci ile önceki gün bir davete katılan İvana Sert, yıllar geçse de güzelliğini ve formunu korumayı başarıyor. 44 yaşındaki modacı, “Bol spor yapıyorum, sağlıklı besleniyorum ve tatlıdan uzak duruyorum. Bakımlı kadınım. Zaten hayat tarzım sağlıklı beslenmek. Bu benim için önemli” dedi.

“DOĞASI HARİKAYDI”

Eşi ve ilk evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kayon Ateş ile Sri Lanka tatilinden dönen ünlü isim, “Sri Lanka harikaydı, inanılmaz bir yer. Doğası ve insanlarının yaşam tarzı beni büyüledi. Yeni destinasyonlar keşfetmek beni mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

“TROPİKAL SEBZELER İLGİNÇTİ”

İvana Sert, Sri Lanka mutfağının baharatlı yapısının kendisine uymadığını belirterek, “Ege mutfağına alışkın olduğumuz için Sri Lanka yemekleri bizim için biraz ağır gelebilir. Ancak tropikal sebzeler ve meyvelerle tanışmak ilginçti” şeklinde konuştu.

“FARKLI TATLARI KEŞFETMEK HAYACANLANDIRIYOR”

Farklı mutfakları denemekten keyif aldığını dile getiren İvana Sert, “Timsah ve hatta kanguru eti bile denedim. Yeniliklere açığım ve farklı tatları keşfetmek beni heyecanlandırıyor” sözleriyle dikkat çekti.

FİL YIKAMA SERÜVENİ

Sert, tatil pozlarıyla sosyal medyada gündem olmuştu. Eşi ve oğluyla birlikte ülkenin doğal zenginliklerinden olan fillerle unutulmaz anlar yaşayan ünlü modacı, devasa filleri yıkamıştı. Yerel halkla iç içe geçen macera dolu tatilde fil safarisi yapan aile, otantik semt pazarlarını da keşfetmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x